Психологи радять організувати підготовку до іспитів на свіжому повітрі, а ще якомога частіше підбадьорювати дитину.

Закінчується навчальний рік. З одного боку, ще трохи – і можна відпочивати. З іншого – зовсім мало часу, аби "підтягнути хвости". Що вже казати про випускників, у яких попереду екзамени... Аби допомогти школярам якомога легше пройти цей складний період, психологи радять підбадьорювати дітей, допомагати у підготовці й підвищувати впевненість у собі.

Спостерігайте за самопочуттям дитини, аби уникнути перевтоми і перевантажень.

Поясніть, що обов'язково потрібно чергувати заняття з відпочинком. Зверніть увагу на харчування. Такі продукти як риба, сир, горіхи, курага тощо стимулюють роботу головного мозку. Допоможіть розподілити теми по дням і знайти корисну інформацію. На щастя, для цього не потрібно бігати по книжковим – в Інтернеті можна знайти збірники завдань, почитати необхідне, при потребі – порадитись.

Перенесіть заняття на свіже повітря.

Наприклад, у найближчий парк. Зараз, мабуть, немає старшокласника, в "арсеналі" якого не було б мобільного з підключеним Інтернетом. З його допомогою можна, скажімо, почитати потрібний матеріал. А щоб такі заняття не влетіли у копієчку, варто скористатися… безкоштовним Інтернетом, який діє саме в період шкільних тестів для тих, хто користується тарифами "Max Energy".

Немає сенсу зазубрювати увесь матеріал, достатньо проглянути ключові моменти.

Дуже корисно робити схеми і таблиці. Основні формули і визначення можна виписати на аркушах і повісити над столом, над ліжком тощо. Напередодні екзамену забезпечте дитині повноцінний відпочинок і нагадайте, що кількість балів не є найкращим виміром її можливостей.

Кол-во просмотров: 268

Комментарии